Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Strefa kierowcy
Porady
Obrazek dla aktualności
2013-03-19 | Zadbaj o auto po zimie
W pogodzie widać jeszcze pewne niezdecydowanie, ale w kalendarzu wiosna jak się patrzy. Najwyższy czas powoli zająć się samochodem po zimie. Silny mróz, nagłe zmiany temperatury, sól, piasek i dziurawe drogi na pewno negatywnie wpłynęły na stan techniczny naszych samochodów. więcej »
Obrazek dla aktualności
2013-03-12 | Osłony pod silnik – dlaczego warto zamontować je w samochodzie?
Spód auta to miejsce, które jest najbardziej narażone na negatywne czynniki zewnętrzne. Większość kierowców nie zdaje sobie nawet sprawy, jak duży wpływ, na to co dzieje się pod maską samochodu, ma taki niepozorny kawałek plastiku, zamocowany pod komorą silnika. więcej »

Obrazek dla aktualności
2013-03-05 | Niebezpieczne dziury w jezdni
Końcówka zimy, to taki okres, w którym jak grzyby po deszczu, w zasadzie z dnia na dzień pojawiają się dziury w jezdni. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy są występujące w tym okresie częste wahania temperatur, naprzemiennie przymrozki i odwilże, które zamieniają drogi w szwajcarski ser. Na niektórych odcinkach dróg, szczególnie na tych już wielokrotnie wcześniej łatanych, dziur pojawia się tak wiele, że praktycznie nie da się przejechać, bez zaliczenia kilku wyrw. Zobacz jak bezpiecznie jeździć po dziurawych drogach. więcej »
Obrazek dla aktualności
2013-02-26 | Dlaczego reflektory tak słabo oświetlają drogę?
Z uwagi na wcześnie zapadający zmrok, zmienne warunki atmosferyczne oraz opady, okres jesienno-zimowy, to trudny sezon w życiu kierowcy. Doceniamy wtedy prawidłowe oświetlenie pojazdu, szczególnie przednie, które ułatwia jazdę wskazując drogę. Jeśli odnosisz wrażenie, że po zmroku reflektory Twojego samochodu słabo oświetlają drogę, to najwyższy czas sprawdzić co jest tego przyczyną, ponieważ dobra widoczność niebagatelnie wpływa na bezpieczną podróż. więcej »

< 1 | 2 | 3 | 4