Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Strefa kierowcy
Porady
Obrazek dla aktualności
2015-07-01 | Jak inteligentne molekuły Castrol Magnatec chronią silnik? [VIDEO]
Aż 75% zużycia silnika powstaje w pierwszych minutach od jego uruchomienia. Dlatego Castrol opracował unikalną technologię inteligentnych molekuł, które przylegają do kluczowych elementów silnika. Dzięki temu olej Castrol Magnatec może chronić je już od momentu uruchomienia. więcej »
Obrazek dla aktualności
2015-03-23 | Weź się za auto na wiosnę!
W kalendarzu wiosna, więc najwyższy czas „wziąć na warsztat” samochód po zimie. Pomimo łagodnej zimy, wahania temperatur, sól drogowa oraz dziury w jezdni na pewno odcisnęły piętno na stanie technicznym naszych pojazdów. więcej »

Obrazek dla aktualności
2013-11-29 | Przygotowanie kierowcy do zimy – czyli nie daj zaskoczyć się zimie
Zima powoli się zbliża. O ile drogowców, zgodnie z tradycją, zapewne zaskoczy, o tyle nas kierowców wcale nie musi. Wystarczy zawczasu wyposażyć się w odpowiednie preparaty i sprzęt, przypomnieć sobie kilka zasad z jazdy zimą i wszystko powinno pójść jak z płatka. więcej »
Obrazek dla aktualności
2013-10-23 | Widzieć więcej jesienią – czas na nowe żarówki do samochodu
Jak co roku, po przyjaznym dla kierowców okresie wiosenno-letnim, przychodzi ten trudniejszy jesienno-zimowy, u progu którego właśnie stoimy. Mgliste poranki, opady deszczu, szybko nastający zmrok i śliska nawierzchnia sprawiają, że na drodze zaczyna robić się niebezpiecznie. więcej »

Obrazek dla aktualności
2013-06-18 | Czy tego lata padnie Ci akumulator?
Większość kierowców tkwi w przekonaniu, że zima to najtrudniejszy okres dla akumulatora. Niewielu natomiast ma świadomość, że równie wysokie ryzyko rozładowania akumulatora występuje także latem. Statystyki pokazują, że rozładowany akumulator jest jedną z najczęstszych przyczyn unieruchomienia pojazdów. więcej »
1 | 2 | 3 | 4 >