Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Nowości promocje
Obrazek dla aktualności
2016-05-19 | Nowa filia w Lubartowie
Pod koniec maja wystartowała kolejna filia RK Niedziałek - części do samochodów. Nowy punk zlokalizowany jest w Lubartowie przy ulicy Lubelskiej 113. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Obrazek dla aktualności
2014-07-14 | Nowy olej MOTUL 8100 X-clean FE 5W30 - niemożliwe stało się możliwe
MOTUL wprowadził do oferty nowy produkt, który jest jak połączenia ognia z wodą. MOTUL 8100 X-clean FE 5W30 jest dowodem na to, że można wciąż przekraczać granice rozwoju technologicznego. Ten w 100% syntetyczny olej silnikowy zapewnia jednocześnie wysoką ochronę silnika i redukuje zużycia paliwa. Nowy olej dostępny jest w ofercie RK Niedziałek. więcej »

Obrazek dla aktualności
2013-11-13 | Nowe żarówki samochodowe i lampy ksenonowe - OSRAM Night Breaker Unlimited
W październiku na polskim rynku pojawiły się nowe żarówki samochodowe i lampy ksenonowe - OSRAM Night Breaker Unlimited. To udoskonalona wersja znanej i cenionej rodziny Night Breaker Plus, która powstała z myślą o kierowcach ceniących bezpieczeństwo i wysoką jakość światła. Nowe żarówki dostępne są w ofercie RK Niedziałek. więcej »
Obrazek dla aktualności
2013-03-26 | RK Niedziałek autoryzowanym importerem i dystrybutorem produktów MOTUL w woj. lubelskim
Od lutego 2013 roku, w ramach nowej sieci dystrybucji produktów do motocykli, oleje, płyny i preparaty MOTUL do jednośladów dostępne są w ofercie firmy RK Niedziałek. więcej »

< 1 | 2 | 3