Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
Nowości
2019-03-11 | Motul Ameryka Tour

Jesteś fanem motoryzacji? Weź udział w konkursie Motul i przeżyj niezapomnianą motocyklową przygodę. Co roku na uczestników konkursu czeka nowe zadanie i nowy ląd do odkrycia. Zasady są proste – kup olej Motul i wygrywaj!

 

Nagrodą główną jest  wyprawa motocyklową po krainie westernów! Odwiedź cztery stany: Nowy Meksyk, Arizona, Utah i Kolorado pokonując blisko 2 tys. kilometrów. Poznaj mieszkańców oraz kulturę Ameryki i przeżyj przygodę życia!

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

 

W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik powinien zastosować się do następującej procedury:

 

1. Dokonać w placówce prowadzącej sprzedaż promocyjną jako konsument zakupu oleju silnikowego marki „MOTUL” w opakowaniu 4 litrowym z serii: 300V, 7100, 5100.

 

2. Odebrać w chwili zakupu od sprzedawcy i zachować kupon z naklejkami i kodem (jeden kupon przysługuje za zakup jednego produktu);

 

3. Wykonać zadanie konkursowe pierwszego etapu – przygotowanie jak najlepszej, jak najbardziej kreatywnej, oryginalnej i pomysłowej pracy konkursowej w postaci zdjęcia, temat: „Moje motocyklowe podróże.”

 

4. Wypełnić formularz – wpisz kod z naklejki, numer partii produkcyjnej z bańki oleju, załącz skan dowodu zakupu i zdjęcie konkursowe.

 

(Organizator dokonuje weryfikacji zgłoszenia co do spełniania warunków udziału w konkursie, która trwa nie dłużej niż 72 godziny. Informacja o wyniku weryfikacji przesyłana jest do uczestnika na adres e-mail podany w formularzu).

 

Po udanej rejestracji jesteś w grze o nagrodę główną!

 

5. Wykonać zadanie konkursowe drugiego etapu – nakręć film pt. „Moje motocyklowe podróże”

 

Pobierz ulotkę


Zobacz pozostałe wpisy