Strefa kierowcy
Wydarzenia
2016-05-29 | 3. Półmaraton Chełmski

3. Chełmski Półmaraton oraz bieg towarzyszący to już historia! Zwyciężył Marchuk Seerhii, który pokonał trasę w czasie 1:14:13! Drugie miejsce zajął Chełmianin: Mydlak Tomasz z czasem 1:15:58, a trzecie Chumycz Gryegor z czasem 1:16:19.

Wśród Pań najszybsza była Jakubczak Aleksandra z wynikiem 1:26:54! Drugie miejsce zajęła Zaręba Edyta 1:34:41, a trzecie Humin Anna 1:38:16!

Oprócz Półmaratonu zawodnicy mogli się też zmierzyć z krótszym dystansem w biegu towarzyszacym. Bieg wygrał Daniel Taras, drugi był Dominik Dejer, a na trzecim stopniu podium stanal Łukasz Augustyniak.

Wśród Pań na krótszej trasie pierwsza ze sporą przewagą wbiegła na metę Monika Kosz, druga była Katarzyna Iwaniuk-Mroczek, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Dominika Skrzypczak.